У четвртак 26. августа у Спортском центру Вождовац одржано је првенство Београда у стоном тенису, Као и увек овај спорт изазива велико интересовање насих спортиста а највисе учесника је било из наше школе стоног тениса, Такмичење се одвијало у 5 такмичарски категорија: У категорији Т10 - прво место освојио је Драган Вујисић, друго место Душан Лозњаковић док је треће место освојио млади Матија Момћиловић ; категорија Т7-Т8 Прво место припало је Милошу Шеви из >СТКОСИ Стиб, друго место Миодраг Стојковић док су треће место осовјили Владимир Новоселац и најмладји учесник овогодишњег такмичења Милош Павасовић; Код особа са интелектуалним тешкоћама у конкуренцији до мушкараца титулу првака Београда освојио је фантастични Стефан Чонкиж члан удружења Живимо заједно као и освајач другог места Коста Петровић, док је треће место освојио Игор Деспотовић полазник наше школе стононг тениса. У конкуреницији дама победница је Аница Клепо члан спортског удружења ПОбедник, друго место освојила је Снежана Беглар.

Финансијер такмичења био је град Београд, секретаријат за спорт и омладину.